Merhaba.

Yepisyeni bir blog’un ilk yazısından merhaba.

Ferhat’a dağ vermişler, delip geçmiş misali coşuyorum dostlar, sağa sola merhaba diye el sallamak geliyor içimden. Bodoslama da dalabilirdik konuya ama önce kendimden bahsedip suyu biraz ısıtmak istiyorum. Bendeniz ecnebilerin “jack of all trades” dedikleri, gözüne çarpan her şeye ilgi duyan, bu uğurda birbiriyle alakasız envai çeşit hobiyi denemiş bir insan evladı olarak asıl mecramı, her türlü bilginin-insanın-ilgi alanının iç içe girdiği sosyal medyada buldum. İnternetin bize sağladığı olanakların hastası olduğum için, çeşitli eleştirilere karşı kendisini savunmuşluğum var ama kendisinin bundan haberi yok. Olsun… Biz seni karşılıksız da severiz gülüm! Nitekim daha beraber çok işler yapacağız, o arada kendimi fark ettiririm bence :)

Fantastik kurguya özellikle bayılan bir beşer olarak, kafamda yarattığım binlerce hikayenin adsız kahramanı olup dünyayı makus kaderinden, kötülerin elinden kurtarmışlığım, sonra da fonda AC/DC çalarken cool hareketlerle arkamı dönüp gitmişliğim vardır. Müzik, mekan ve dekorlar opsiyonel olabilir ama sizin de var böyle hayalleriniz, biliyorum. Bakalım önce hangimiz yazacağız, hodri meydan!!1!1

born4kaos.com-merhaba

Ayrıca, sosyal mevzulara, toplumsal hareketlere ve dinamiklere de ilgi duyan, bolca gözlem yapan ama üşengeçlikten bunları başkasına aktaramayan bir İnsan ve Toplum Bilimleri öğrencisiyim; bir gün sizi de çaktırmadan gözleyebilirim. Tamamen bilimsel ve blogsal amaçlar için tabi, yoksa Big Brother ve türevlerine prensip olarak karşıyız. Medya ve diziler üzerinden toplumsal çıkarımlar yapmaya da bayılırım. Bir sürü konuda bolca laf üretip, sivri sivri eleştiriler yazabilirim. Ama özümde çok tatlı bir insanımdır, tanısanız seversiniz bence.

Öperim.

Merve